Recenze Acema Credit

15

V dnešní recenzi se zaměříme na relativně novou nebankovní společnost, která se zaměřuje na větší půjčky, které vás mohou dostat z problémů s exekucemi, zajistí vám peníze na rozjezd podnikání (a vy si tak nemusíte složitě žádat o dotace na podnikání) anebo si díky nim můžete půjčit větší hotovost na investice do bydlení.

Protože jde ale o velké půjčky, rozhodli jsme se, že se na tuto společnost podíváme zblízka, abychom věděli, zda jde o bezpečnou metodu získání peněz a ověřeného poskytovatele.

Historie firmy

Acema Credit Czech a.s.  má kořeny ve firmě ACM Money, která fungovala před několika lety s podobnými úvěry. Tuto společnost ovšem koupil nový majitel a došlo ke kompletním změnám. Předchozí společnost totiž nebyla příliš spolehlivá a bylo potřeba přejít na nové metody a také nabízet půjčky kvalitněji.

Je Acema podvod? Jak je to doopravdy?

Firma Acema Credit Czech tak začala fungovat úplně od začátku a určila si jiný směr – poskytovat půjčky kvalitně a bez rizika s tím, že se budou snažit dohodnout takové podmínky, aby klient takřka vždy dokázal peníze splácet.

U předchozí firmy – ACM Money – se totiž často řešil problém s tím, že půjčili peníze i těm, kteří na splácení neměli a oni na nich pak vydělali tím, že prodali nemovitost, kterou dal klient do zástavy.

Tohle už u Acema Credit neplatí a oni vám v případě rizika raději peníze vůbec nepůjčí, než aby zde hrozilo riziko dražby nemovitosti. Nemusíte se tedy o svůj dům či bát, tohle jsme prověřovali obzvláště.

acema credit zkušenosti Půjčí i na exekuci a její vyplacení

Jen málokteré z finančních společností chce dnes půjčovat lidem, kteří jsou v exekuci anebo mají zápis v registrech dlužníků. Proto nás překvapilo, právě Acema Credit nabízí půjčky i těmto klientům. Důvody jsou ale tyto:

 • Lidé, kteří mají zápis v registrech dlužníků, se tam často dostali omylem anebo jen kvůli nezaplacení menší splátky a jejich solvetnost je jinak úplně v pořádku – mají pravidelný příjem a možnost ručit nemovitostí.
 • Dalším příkladem je to, když se dluhy táhnou z minulosti, ovšem reality už je jiná a klient je v současné době bezproblémovým splácem půjček.

Právě na takové lidi se Acema Credit zaměřuje a je velká šance, že tito klienti získají u této nebankovní společnosti půjčku či žádaný úvěr.

Nejde tedy o podvod?

Nová Acema Credit Czech změnila kompletně pravidla a rozhodně zde tedy nehrozí žádné riziko podvodu (otestováno). S novým vedením i způsobem půjčování peněz jde o překvapivě velmi solidní a slušnou společnost, kterou můžeme doporučit.

Přečtěte si další recenze o této firmě >>

Jestliže tedy patříte mezi ty, kteří si zkoušeli vzít větší půjčku už všude jindy, ale kvůli vaší platební historii vám nepůjčí, vyzkoušejte tuto firmu, u které si lze nezávazně podat žádost a zeptat se na možnost získání půjčky právě tam.

A co vy, jaké máte zkušenosti s firmou Acema? Přispějte do diskuze vašimi názory, recenzemi a referencemi, pomůžete ostatním!

Recenze Acema Credit
4.6 (92.73%) 77 hlasů

46 Comments
 1. Ještě mám před sebou několik splátek, ale v podstatě vše probíhá, jak mi bylo od společnosti řečeno hnedka v začátku. Nepodcenila jsem podmínky a fakt si to přečetla i když to běžně nedělám, asi jako každý. Půjčka mi pomohla, tak už to jen splatit.

 2. Takže asi takhle, peníze, co jsem si od nich půjčil, splnily svůj účel, takže Acemě můžu jen za službu a finanční berli poděkovat, přišel jsem na ně ve správnou chvíli.

 3. Proces vyřizování mají zmáknutý, všechno na sebe navazuje a i když je v tom i návštěva odhadce, tak prostě to mají celý vyřízený během několika dnů a není to v řádu měsíců, což už by mě zdržovalo od dalších kroků. Hlavně peníze půjčili bez keců, čím se mi dost ulevilo a můžu makat dál. Za mě ok Acema.

 4. S těmi splátkami, co mi tu nastavili, se to dalo po celou dobu ustát a splatit s klidnou hlavou. Za sebe je můžu doporučit.

 5. Ochotný sejít se hnedka na poprvé osobně, promluvit si jaké možnosti mám s půjčkou a sepsat to. Bylo to příjemné a profesionální.

 6. Dalo se to zvládnout zaplatit. Doufal jsem teda, že mi půjčí někdo ze známých, abych to nemusel řešit takto, ale nakonec mi nic jiného nezbylo. Acema má aspoň slušné finanční rozpětí, tak mi to celý rychle zařídili bez většího zdržování.

 7. Je to výhoda, že se tu dá už jen nezávazně poptat, jestli člověk na půjčku vůbec dosáhne a je jedno o kolik si chce říct, ve výsledku pak záleží i na tom jestli k tomu má adekvátní nemovitost pro splnění podmínky zástavy. Jejich způsob jednání mi přišel v pohodě a nakonec mi u nich vyšla i ta půjčka, takže jsem už víc zkoušet nemusel. ZD

 8. S podmínkami půjčky jsem byl hnedka od začátku obeznámený, takže platím jak bylo dohodnuto a zatím bez problému.

 9. U toho úroku jsem teda musel trochu přimhouřit oko, ale jinak se to dalo. Domluva v pohodě a splátky mi při půjčce 500tis dali slušný.

 10. Je fakt, že to pro mě nebylo úplně zadarmo si od nich půjčit, ale zas byli v podstatě jedni z mála ne-li jediní, kdo se se mnou byl o půjčce ochotný bavit i přesto, že jsem měl záznam v registru. Ale i přes jejich prověření jestli budu schopný splácet jsem prošel, takže mi v podstatě v půjčce nic zabraňovalo. Jednání mi bylo sympatický a jsem fakt vděčný, že jsem našel tuhle možnost i přesto v jaký prekérce jsem byl.

 11. Do půjčky bych tu neměl obavy jít ani podruhé. První splátku se mi podařilo splatit za domluvenou dobu a Acema se po celou dobu chovala slušně, takže to celý bylo bez problémů v rámci podmínek.

 12. Žádná krizovka nebyla. Poplatil jsem u nich komplet půjčku i s úroky a bez problémů. Já bych je doporučil dál.

 13. Na firmu jsem dostal kontakt, kdy jsem potřeboval dát dohromady dvě starší půjčky, který už se se mnou táhnou nějakou dobu a umazávám je fakt po troškách, tak jsem tomu chtěl udělat přítrž. Acema mě jich zbavila a už mám splátku jen jednu, kterou mám odlehčenou jak jsem potřeboval, abych to zvládl podle svých platebních sil.

 14. Měla jsem u nich sedmiletý nebankovní úvěr a od začátku bylo zřejmé, že se budu muset hodně hlídat, abych dodržela vždycky termín splátky vzhledem k tomu, že mi peníze chodí v různém termínu, o čemž věděli, ale nic na plat, podmínky mi udělili a zařiď se. Ale v bance se se mnou o tom nehodlali ani bavit, takže jsem ráda, že tady mi to klaplo.

 15. Banka mě přiškrtila hnedka na začátku kvůli příjmu, že prostě neodpovídám jejich katalogovým uchazečům, takže prostě smůla. Acema to taky řešila, protože prý taky musí, ale evidentně na to má jiné tabulky, kterými mě procedila a půjčku mi dala. Mazlit se tu se mnou asi nebudou, ale šel jsem do toho s tím, že to chci co nejrychleji splatit, takže akceptuji podmínky a nic nenamítám.

  • Já to v bance taky neuhrála, tady pro mě peníze prošly v pohodě.

   • Bankovní cedník nějak nedokážu pobrat, jak tam rozhodují o tom, komu půjčí a komu ne. Chápu, že mají asi nějaký pravidla, ale splácet s pravidelností dokážu, tak bych očekával, že to pro ně bude dostačující argument k tomu, abych od nich finance dostal. Tak prý ne. Hele a tady úplně v pohodě, tady jim stačilo vědět pár věcí, že mě splátka neomezí v životě a vyplatili proti zástavě peníze, co jsem chtěl. Jak snadný, když se v tom někdo přebytečně nerejpe.

 16. Odpovědět
  Adriana Kratochvílová před 13. října 2022

  Brala jsem si tu půjčku kvůli ségře, měly jsme mezi sebou neshody, jak původně chtěla mít barák půl na půl, tak pak z něj rychle chtěla peníze, takže jsem ač proti svojí vůli tady šla do půjčky. Nakonec jsem ráda, že jsem barák po rodičích nemusela prodávat a ještě mi pomohl tady dostat půjčku, s kterou se nějak poperu i přes své příjmy nahoru dolů. V Acemě byli lidi fajn, takže muj stres to tak nějak rozpustilo.

 17. Mám od Acemy půjčku na čtyři roky, z toho první dva už mám za sebou. Moje představa byla to mít max do pěti let splacené, rozvržení na 4 roky mi ale vyhodilo v pohodě splátku, tak už jsem to na ten další zbytečně neprotahovala.

  • Já jsem si to naházel do tý jejich kalkulačky na stránkách, sice mi bylo jasný, že je to jen orientační, ale i tak mi to dalo nástřel, kolik bych u nich mohl asi splácet a víc se o tom už pak konkrétně pobavil s jejich zástupkyní po telefonu.

 18. Za mě je to ok půjčka, mají sice svoje podmínky, ale platím pravidelně a zatím si stále držím domluvenou výši splátek bez jakéhokoliv zvýšení či jiné změny.

 19. Oslovil jsem je po internetu, potom co jsem si projel jejich stránky a zjistil si na nich vše potřebné. Reagují rychle a to jak v samotné komunikaci, tak i ohledně peněz. Osobně mohu doporučit.

  • Já jsem půjčkou u Acemy před dvěma lety řešil škodu, co jsem udělal v práci. Bylo to celý na hlavu postavený, jak na mě zaměstnavatel tlačil, tak jsem byl fakt rád, že mě tady byli schopný peníze zajistit během pár dní.

   • A to jste neměl pojistku na blbost, se divím, většinou se to tím řeší. U acemy je aspoň výhoda tý zálohy na ruku, že jsem třeba nemusel čekat až mi pošlou celou částku na účet.

    • To mi ani nevadilo, že mi to dali ve dvou částech, peníze na ruku jako zálohu jsem jen uvítal.

 20. S Acemou jsem spokojen, pomohla mi jako jediná. Mám totiž jako podnikatel menší vroubek a Acema nenahlíží do registrů, dokonce mi pomohli i vyplatit exekuci, která mi byla napálena za boj s větrnými mlýny (mobil. operátor). Inu a dopředu jsem si zjistil o Aceme vsechno, tedy, ze jsou ok, ale do te doby, dokud platite… Inu a ja platim, takze jsem spokojen. Pokud bych neplatil, tak je mi jasné ze bych driv nebo pozdeji o zastavenou nemovitost prisel. A ja platim, jsem spokojen a doporucuji pro podnikatele, kteri umi splacet vcas… ostatnim ne

 21. Zdravím všechny spokojené i nespokojené.My patříme k těm druhým.Vážení,to co někteří spokojení píšete,bychom chtěli taky zažít.Upozorňuji,že platíme pravidelně již čtyrři roky a stejně nám Acema zvedla platby téměř na dvojnásobek..A nikdy to nepochopíme.Ze sedmi tisíc na třináct,to se nedá jen tak přejít.Ve smlouvě to bylo úplně jinak a dalo by se to unést.No,ale kolik zaplatíme za dvacet let..to už je lichva.Půjčeno šestset tisíc a přeplatíme dva milióny?Měl by s tím už někdo udělat pořádek..Nemůžou přece takto likvidovat rodiny do nekonečna.Jsme věřící a nebýt Boha,asi bychom to psychicky nezvládli.Tak držíme všichni pospolu a skládáme se na splátky,aby se z toho jeden člověk nesesypal a abychom měli kde složit hlavu všichni.Tak doufáme ve spravedlnost a v to,že se Bůh o nás postará i o to,abychom vždy měli na splátky.Hezké dny všem

 22. Lidi nebudte blazni…pujcite si 80 tis.rucite bytem splatka je 2000 a kdyz to proctete tak zjistite ze splacite 600 a zbytek je jen jejich provize..jak dlouho asi budete splacet realny uver?do smrti..a bat se jednoho nezaplaceni a skoncit na dlazbe…jebka,podel,poser..a to sem slusnej,moc slusnej..mamku to dohnalo k psychiatrovi,na pn,a po roce pod zem..psychicky to nedala a kvuly 80 tacum sem prisel o mamu,i o jeji byt…a po 4 letech splaceni dluh stale cinil cca 55 tis…a splacela 2200 cca…

 23. Půjčovala jsem si na vyplacení domu mé sestře po dědictví po rodičích. Měla jsem to tada jen taktak, moc se jim 700tis půjčit nechtělo… Ale kvůlí příjmu se semnou banka nechtěla ani byvit.

 24. Dobrý den Půjčku mohu doporučit, mám osobní zkušenost, měli sme nenadálou životní situaci a banka nás odmítla, byla jsem na mateřské. Nakonec to vše dobře dopadlo, ted už jen řádně splácet, což nebude problém, máme to na 2 roky.

 25. Na doporučení jsem šli poptat půjčku do Acemy na pobočku v Praze. Vše proběhlo suprově, až sem se divila. 150 tisíc na 7 let. Urok asi vyšší ale víte jak :)

 26. pokud člověk splácí tak jak má, je vše v pořádku.

 27. K acemě jsme se dostali vlastně náhodou přes našeho finančního poradce. Banka bohužel nepřipadal v úvahu, tak nám doporučil tuhle nebankovu. Vůbec jsem tomu napřed nedával šanci, čekal jsem splátky fakt vysoký, ale jaké bylo mé překvapení že tomu tak nebylo. Takže já můžu doporučit

 28. rodiče měli u Acemy půjčku na rekonstrukci bytu. Banka je zafinancovat kvůli vysokému věku odmítla. Něco našetřili a po roce vše zaplatili předčasně najednou

 29. Já musím ocenit přístup od Acemy. Dostal jsem se ne svoji vinou do problémů a měl 3 exekuce. Zařídili vyplacení a výmaz z katastru na baráku… Ve finále teď jsem platím o 2tis méně než když jsem splácel dluhy samostatně. Trochu líp se mi ted spí, ale až bude zaplaceno vše – pocit k nezaplacení :-)

 30. Tak my meme konečně splaceno, měli sme 125000na 6 let. spláceli sme řádně. Ano, zaplatili sme navíc něco, ale to sme věděli do předu už, nyní nám nabídli další půjčku za lepších podmínek, mají klub dobrých klientů.

 31. Já mám úvěr od Acemy již 3 roky. Je totiž několik faktorů, které je potřeba zmínit. Jestli chcete rychle peníze, do týdne, tak musíte zaplatit nemalou částku, která se Vám strhne z půjčených peněz. Dále jakmile Vám vyprší „fixace“, tak Vám napaří minimálně jednou takový úrok. V mém případě to dělalo místo splátky 5 000 tak 8 500 – což už je docela markantní rozdíl. Jinak splacení mám za celých 36 měsíců v pořádku. No a jestli na to máte nebo ne se Vás nikdo ptát nebude. Takže pokud potřebujete peníze a jste ochotni za ně zaplatit vysoké úroky, tak můžete do této společnosti vstoupit jako klient. Nedá se říct, že bych tuto společnost doporučil, nicméně pokud někomu nic jiného nezbývá, tak si musí alespoň uvědomit, že to bude drahé a hlavně nesmíte přestat platit. Tak doufám, že má recenze někomu prozradí některé fakta, které Vám na začátku nemusí dojít.

 32. Stěžují si samozřejmě jen Ti co nesplácí, to je logické. Pokud nebude platit bance, taky se s váma mazat nebude

  • Tak to se moc pletete, já platila vždy včas a při předčasnem splacení, které mělo být bez sankcí mi naučtovali půl milionu, údajně poplatek! Nechci zde psát celou kauzu, ale předala jsem právníkovi a bylo po poplatku!

 33. Mě teda docela překvapilo, že všude píší že úrok je 6%, ale pak je ve finále vyšší. Nebylo to teda nic hroznýho, ale asi to nastuvují individuálně jako v bance. Ale jinak jsme zatím spokojení

 34. Před rokem jsem pořeboval peníze na vyplacený manželky z baráku. Oficiální příjmy mi pro banku nestačili, tak jsem oslovil Acemu. Vyřízení proběhlo až podezřele dobře, asi do měsíce jsem měl prachy na účtě – respektivě bývalka. Zatím bez jediného problému, můžu doporučit

 35. Je třeba si taky zjisti všechny informace, přejmenovali se protože je někdo koupil a rozhodně to netají. Mají to napsané na oficiálním webu: http://acema.cz/pro-media/acema-proti-podvodum
  Vyhráli hodnocení úvěrů od sdružení na ochranu spotřebitele a iDnes (viz. http://finance.idnes.cz/pruzkum-umbrella-pujcky-nebankovnich-spolecnosti-f8g-/uver.aspx?c=A120920_164954_uver_zuk)

  Podle mě si stěžují jenom ty lidi, kteří úvěry nesplácí a pak se diví!!!!

  Podle mě je to seriózní firma s dlouhou historií.

 36. nevim, ale kdyz jsem si bral pujcku ja podrobne jsem si to prosel a zjistil jse m :

  jsou dlouho na trhu
  chovali se korektne
  maji rozumne uroky
  ptal jsem se znamých a jeden je zná a prý se s nimi dá rozumne domluvit v případě problému …

  taky jsem nasel tohle ..

  http://finance.idnes.cz/specialni-priloha.aspx?y=viteze/analyza-spotrebitelskych-uveru.htm

  http://finance.idnes.cz/pruzkum-umbrella-pujcky-nebankovnich-spolecnosti-f8g-/uver.aspx?c=A120920_164954_uver_zuk

  Asi záleží na tom, jestli když si berete půjčku, máte ji v plánu i splatit.

  • ale copak,dostával jste malé provize?!já jsem od této společnosti měla ji 2 hypotéky a všechno bylo v pohodě,ono když se platí tak jak se má tak se nic nestane,zamete s Vámi i banka a to byste se divil

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo