Zkušenosti s Conseq

-3

Společnost Conseq je česká firma založena za účelem obchodování s cennými papíry. Zkušenosti s Conseq jsou u mnoha zákazníků poměrně dobré.

conseq

Kdo je Conseq?

Loni oslavila již dvacet let na trhu a za tu dobu se okruh jejích činností značně rozšířil. Conseq se nyní kromě obchodování s cennými papíry zabývá firemními financemi, obhospodařováním individuálních portfolií a distribucí podílových fondů.

V roce 2000 byla založena dceřiná společnost specializovaná pouze na investiční management, Conseq Investement Management, a. s.

Právě díky této úspěšné odnoži se počet klientů společnosti Conseq v letech 2001 – 2002 takřka zdvojnásobil a firma se zařadila po bok lídrů na trhu investičního managementu.

Investovat přes Conseq?

Než někam investujeme své finance, je logické, že máme zájem na to, aby byly bezpečně uložené a dobře o ně postaráno.

Což není bohužel ani v nejmenším samozřejmostí, proto je velmi důležité si nejprve zjistit co nejvíce o firmě, které hodláme své úspory svěřit.

conseq-diskuze

Velmi napovědět nám mohou diskuze na internetových portálech, kde klienti často sdělují své zkušenosti a názory. Podívejme se tedy na to, jak si v nich stojí firma Conseq.

Například korunový fond s názvem Conseq Invest Akciový na jednom specializovaném portálu hodnotilo k červenci 2015 celkem 213 čtenářů a 72 z nich jej označilo za dobrou investiční příležitost. Jen zanedbatelné procento (7 účastníků ankety) s ním spokojen nebylo.

Zkušenost s Conseq

Samotný autor článku, který tomuto produktu věnoval podrobný text, je s ním relativně spokojen a souhrnně ho popsal jako „dobrou příležitost za dobrou cenu“.

V diskuzích pod články věnujícími se investování a spoření mnoho zájemců zajímají podrobnosti ohledně fondů Conseq.

Nepřehlédněte:  Creditas recenze

Třeba na dotaz ohledně fondů Conseq Horizont Invest v jedné online investiční poradně byla podána velice uspokojující odpověď: produkt byl ohodnocen jako „celkem slušná možnost investice“.

Zkušenosti s Conseq
3.4 (68.57%) 7 hlasů

4 Comments
  1. To, co píšete, nemusí nic znamenat. Záleží také na jak dlouhou dobu jste si poplatek předplácel a v jaké je smlouva strategii. Pokud jste si ji zakládal třeba na 30 let do akciových fondů, poplatek se Vám třeba vrátí až za 6-7 let, ale dalších 24 let pak budete výrazně v plusu.
    To je chybou mnoha nezkušených investorů, chtějí všechno hned a ideálně od prvního roku 15 % p. a.. Prostě nesmysl.

  2. Bohužel též nemohu Conseq v žádném případě doporučit. Po čtyřech letech investování nejsem ani na polovině vstupního poplatku. To už by bylo výhodnější ty peníze poslat na stavebko…

  3. Dobrý den.
    V roce 2007 jsem vložil do Conseq 100 000,-Kč. Vyplaceno v roce 2020/po cca 12,5 letech /101 045,-Kč. Názor si udělejte sami.

  4. Bohužel mám smutnou zkušenost s Conseq a nedoporučuji jim dávat své peníze. Po třech letech jsem stále v mínusu. Když ptáčka chytají, tak mu krásně zpívají. Ověřeno i na jiných webech a u mých známých. Lepší návratnost je na běžném účtu než u conseq.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo