Elite Date: Klady a zápory & porovnání [RECENZE]

-1

Koronavirová pandemie nám znemožnila poznávat potenciální protějšky v zaměstnání, či na kulturních akcích. Co když se ale nechytáte ani po návratu do normálu? Pak by možná stálo za to vyzkoušet své štěstí na seznamce. Mohla by být tou pravou seznamka Elite Date?

Dříve bylo seznamování s novými lidmi jednoduché. Šli jste na pivo s partou kamarádů, nebo na oslavu něčích narozenin. Slovo dalo slovo a ruka byla v rukávě. Případně, když se ukázalo, že tudy cesta nevede, zapsali jste se do sportovního oddílu, nebo jste se zúčastnili výletu pro nezadané.

Pak ale přišel koronavirus a veškeré vaše možnosti se smrskly na seznamování v obchodě. A ani to možná ne. Ať už jsme ale nuceně zavření doma, nebo jen prostě nemůžeme natrefit na někoho, kdo by s námi souzněl, ve všech situací může pomoci založení profilu na online seznamce.

Dnes se podíváme, jak výhodné pro vás bude založení profilu na seznamce Elite Date.

Klady a zápory

Jednou z hlavních výhod seznamky Elite Date je skutečnost, že není určená pro lidi, kteří si chtějí užít jen nezávazný sex. Samozřejmě, ne, že by se tam takoví lidé nemohli občas vyskytnout. Primárně ale budete v kontaktu s lidmi, kteří mají, stejně jako vy, zájem o vážný vztah

Také se do ní neustále hlásí noví uživatelé a účty procházejí manuální kontrolou. To znamená, že budete mít vždycky z čeho vybírat. Také se minimalizuje riziko, že se chytnete na lep někomu, kdo to s vámi nemyslí dobře. (Opět, nelze to úplně vyloučit, ale kontrola uživatelů nahrává bezpečí.) Nemusíte se bát ani toho, že vás najde někdo ze známých při brouzdání po internetu. Profily uživatelů nejsou veřejné

Mezi nevýhody seznamky Elite Date pak patří skutečnost, že prémiové služby jsou placené. Někteří lidé si také stěžují na malou interakci s ostatními uživateli, či na vzhled aplikace. 

Jak si vede Elite Date v porovnání s jinými seznamkami?

Další seriózní seznamkou, která vám má pomoci najít kvalitní protějšek, je seznamka eDarling. (Která se profiluje jako seznamka pro náročné.) Tato seznamka vám při hledání nabídne osobnostní test. Ten by měl zajistit, že vám seznamka nabídne jen takové protějšky, se kterými jste v souladu. Taktéž má kontrolu profilů. Navíc uvádí, že má v databázi nadpoloviční počet profilů s vyšším dosaženým vzděláním.

Opět jde ale o placenou seznamku. To znamená, že budete muset vynaložit nemalé finanční prostředky. Pokud na to nepřistoupíte, nebudete moci dělat skoro nic. Někteří uživatelé si také stěžovali na poměrně časté zasílání e-mailů. Nedávno se také řešilo automatické prodlužování členství. 

Méně exkluzivní seznamkou, ke které má ale přístup skoro každý, je seznamka Štěstí.cz. Ačkoliv nemá exkluzivní vzhled a je plná profilů, které buď nejsou aktivní, nebo vám jejich uživatelé z nějakého důvodu nevyhovují, při čtení uživatelských příběhů a zkušeností různě po internetu zjistíte, že přes tuto seznamku našlo hodně lidí partnera. Je ale samozřejmě nutné pečlivě vybírat. Potkáte tady totiž doopravdy každého.

Co se nám na Elite Date líbí?

Z výše uvedeného výčtu a srovnání je jasně patrné, že seznamování se online má svá pozitiva a negativa. (Prakticky vždycky.) I přesto ale Elite Date nabízí několik pro nás sympatických nástrojů a bonusů, které vám mohou hledání protějšku dost ulehčit.

Patří mezi ně:

  • Seznamování podle regionu
  • Seznamování podle toho, koho hledáte (dostupná je dokonce možnost ona hledá ji a on hledá jeho)
  • Tipy k seznámení

Tipy k seznámení jsou ve své podstatě něco jako blog. Ten vám dává tipy ohledně toho, jak být při seznamování úspěšní. Také vám ale může poskytnout informace, které vám pomohou lépe rozpoznávat signály zájmu a nezájmu. (Nebo signály, které značí, zda jste, nebo nejste v dobrém vztahu.) Také se vám podaří lépe pochopit některé ze svých vnitřních procesů, z nichž některé mohou být poměrně komplikované. (Jde například o situaci, kdy chcete vztah, ale zároveň se vyhýbáte jakémukoliv intimnějšímu sblížení a vždycky raději utečete.) 

Z toho důvodu si myslíme, že navštěvování seznamky Elite Date může být pro některé lidi, kteří touží po vážném seznámení, přínosem.

Jakou máte zkušenost s Elite Date vy?

Nepřehlédněte:  eDarling seznamka [recenze]

 

Elite Date: Klady a zápory & porovnání [RECENZE]
1 (20%) 2 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo