Foligo vlasový aktivátor – recenze

1

Krásné vlasy jsou nezbytnou součástí každého z nás. Mnoho lidí se však potýká se zjevnými problémy spojenými se zdravím vlasů. Lámavost, tenkost či nadměrná ztráta vlasů dokáže velmi potrápit. A tak se dnes se podíváme na možné řešení: Můžete si pomoci výživovými přípravky na vlasy, které mají urychlit růst vlasů? A je právě Foligo správnou volbou?

Zdraví vašich vlasů velmi závisí na péči, kterou jim dáváte. I když rozhodně nesmíte podcenit vnější péči, je důležitá i ta vnitřní. Správné živiny dodají vašim vlasům lesk, krásu, sílu a mohou jim pomoci zlepšit jejich celkové zdraví.

Pro normální stav vašich vlasů jsou přínosné látky, jako je biotin, měď, selen či zinek. Někteří zkoušejí i různé bylinky, oblíbené jsou například pivovarské kvasnice s obsahem vitaminů skupiny B, kopřiva dvoudomá nebo přeslička rolní.

⭐  Nakupujte bezpečně: Foligo nebo jakékoliv jiné vitamíny na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Foligo.cz

To a ještě více můžete najít ve vitamínech na vlasy Foligo. Je to ale dost a podpoří skutečně růst vašich vlasů?

Co je Foligo

Foligo je přírodní doplněk stravy (vlasový aktivátor) s 25 účinnými látkami na vlasy, nehty a pleť. Obsahuje 90 kapslí, nachází se v bezpečné krabičce, v které naleznete celé balení i s kapslemi. Foligo je schválený doplněk stravy a podlehá kontrole SÚKL. Je certifikovaný skrze certifikáty HAACP, IFS Food či EFSA.

Kde koupit se slevou a jak si nechat doručit Foligo

Foligo je dostupné na oficiálním e-shopu Foligo.cz či Foligo.sk. Jinde jsme ho nenašli, předpokládáme tedy, že ho lze koupit jen u oficiálního prodejce. Nemusíte se toho bát, je to jednoduše proto, aby daný výrobce mohl prodávat doplněk stravy výhodněji. Podlehá kontrole příslušných orgánů (SÚKL) a je certifikovaný. Sami jsme s doručením na těchto e-shopech neměli žádný problém. Balíček nám byl doručen přes Balíkovnu 3. pracovní den.

Když nakoupíte vyšší množství Foligo na těchto stránkách, získáte slevu až 15 %.

Složení Foligo

Složení těchto vitamínů na vlasy je opravdu silné. Jedná se totiž o prémiové složení 25 účinných látek, ve kterém najdete všechno možné, co vaše vlasy postrádají. Nechybí výše zmíněné látky na vlasy, jako je měď, selen, biotin či pivovarské kvasnice. Zajímavou látkou je silný antioxidant astaxanthin, kurkuma dlouhá nebo PABA.

Celkově lze hodnotit složení výborně. Nelze mu upřít snahu o komplexní pomoc při vnitřní péči o zdraví vlasů. Celé složení si můžete prohlédnout na obrázku níže nebo na stránkách Foligo.

Foligo krabičky. Na jedné z nich je složení a na druhé logo Foligo. Krabičky mají zelenou, bílou a černou barvu. Jsou postavené na dřevěném podstavci a za nimi je bílá zeď. Osvětleno umělým světlem.

Složení Foligo

Zkušenosti s užíváním

S Foligo jsme měli výbornou zkušenost. Pomohl nám s růstem vlasů, zkrášlil i pleť a zpevnil nehty. Dosáhli jsme tak kýženého účinku. Naše zkoušející však musela užívat Foligo alespoň tři měsíce, protože teprve až tehdy se skutečně projevil účinek. Doporučujeme tedy koupit balení alespoň o dvou kusech (kúra na 2 měsíce), abyste se skutečně dočkali účinků.

Užívají se 3 kapsle denně. Pro naší zkoušející to bylo dost intenzivní užívání a účinek byl opravdu silný, což nečekala. Myslíme si tak, že lze brát i méně kapsle a stejně dosáhnout velmi dobrých účinků.

Jak užívat

Doporučujeme užívat 1-3 kapsle denně. Výrobce však uvádí 3 kapsle denně. Pokud vaše vlasy potřebuji intenzivní péči, raději tedy berte 3 kapsle. Rozhodně však tuto dávku nepřekračujte. Zapijte pořádně vodou (či jinou tekutinou), nejlépe užívejte Foligo s jídlem. Foligo se velmi dobře polyká a kapsle nejsou velké. Foligo nemá vedlejší účinky.

Doplněk stravy Foligo není vhodný pro děti do 15 let. Těhotné a kojící ženy by se měli o vhodnosti užívání poradit se svým lékařem.

Zkušenosti zákazníků

Zkušenosti zákazníků s Foligem jsou velmi pozitivní. Nejvíce je potěšil silný účinek Foliga, což můžeme z osobní zkušenosti též potvrdit. Nejvíce jim vadila vyšší cena. Vzhledem k vysokému počtu účinných látek je však tato cena ospravedlnitelná, neboť jde o prémiový doplněk stravy na růst vlasů.

Zkušenosti zákazníků s Foligo, Zboží.cz

Hodnocení

Foligo je prémiový doplněk stravy na vlasy s opravdu silným účinkem. Vlasy nám začaly skutečně narůstat, trvalo však delší dobu, než se účinek dostavil (3 měsíce). Jinak jde o opravdu dobrou investici, pokud jsou vaše vlasy skutečně ve špatném stavu. Foligo má 25 účinných látek na vlasy, nehty a pleť, což dokáže vykouzlit pěknou změnu na vaší kráse. Proto stojí za to Foligo rozhodně vyzkoušet.

Klady a zápory:

 • Prémiová kvalita
 • Vysoká spokojenost zákaznic/zákazníků
 • Účinné složení 25 přírodních látek
 • Silný účinek (vlasy se rozrostly)
 • Zkrášlení pokožky
 • Zpevnění nehtů
 • Kapsle se dobře polykají
 • Rychlé doručení z e-shopu
 • Vyšší cena
 • Nástup účinků po 3 měsících
Foligo – vítěz testu vitamínů na růst vlasů

Porovnali jsme 10 nejlepších doplňků stravy na vlasy a Foligo v testu zvítězil! Jde skutečně o silné složení s opravdu silným efektem na vaše vlasy – neváhejte Foligo vyzkoušet i vy!

 • 25 přírodních účinných látek
 • Aktivuje růst vlasů
 • Jednoduché užívání formou malých kapslí

 

Foligo vlasový aktivátor – recenze
5 (100%) 3 hlasů
Máte vlastní zkušenost? Podělte se o ni s ostatními. Budou vám vděční.

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo