Lama energy a.s. recenze

-2
Aktualizováno

lama-energy-zkusenosti

Vybrat vhodného dodavatele energie (a nemusí to být hned Lama Energy), to může být někdy pěkný oříšek. Své o tom ví desítky tisíc českých zákazníků, kteří se ročně odhodlávají ke složité a administrativně komplikovanému kroku – změnu dodavatele.

Podle výpočtů nejrůznějších odborníků se tak dá ušetřit až pěkných pár tisíc korun ročně. Na druhou stranu, kontrolovat neustále své účty za elektřinu a plyn a pokoušet se vysledovat, jakým způsobem by bylo možné výslednou částku o něco snížit, to se jistě nikomu příliš nechce.

Takže za ideální řešení považujeme stav, kdy nemusíme nic řešit a můžeme se spolehnout na to, že náš dodavatel nám poskytuje ty nejvýhodnější služby a ceny.

V posledních letech se na trhu objevili noví, alternativní dodavatelé elektřiny a plynu, kteří přicházejí se zajímavými a
lákavými nabídkami, na které slyší stále více nerozhodných zákazníků.

Jedním z nich je Lama Energy Group a.s., renomovaný dodavatel s vlastní těžbou plynu v České republice a garancí nižší ceny než dominantní dodavatelé.

Klienty Lama Energy jsou v současné době kromě domácností i firmy, instituce nebo města – což samo o sobě slouží jako důkaz, že se jedná o spolehlivý a solidní podnik. Pojďme se podívat na některé zkušenosti, se kterými se na nejrůznějších webových portálech a diskuzích svěřili zákazníci.

Reference a zkušenosti klientů na Lama Energy a.s.

To hlavní, co se o Lama Energy dá říct (alespoň podle zkušeností jejích klientů) je, že je levná. Pro ty z nás, kteří to považují za hlavní kritérium při výběru dodavatele energie, taková informace postačí. Diskutující se pyšní částkami, které díky Lama Energy ušetřili a většinou se nejedná o zanedbatelné peníze.

Také si chválí jednání obchodních zástupců, kteří zprostředkovávají vyjednání smlouvy a slušné vystupování ze strany celé společnosti. Zkušenost s Lama Energy Group má nečekaně vysoký počet aktivních účastníků internetových debat a shodují se na tom, že se jedná o solidní společnost s dobrou nabídkou.

Další čtení:

Nepřehlédněte:  Comfort Energy s.r.o. [recenze]

https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/14761-lama-energy.html

Další recenze na dodavatele energií:

Máte s firmou Lama Energy osobní zkušenost? Přidejte vaše recenze a hodnocení dolů do diskuze, děkujeme.

Lama energy a.s. recenze
2.8 (55.56%) 27 hlasů
12 Comments
 1. Do teď jsem s nimi byla spokojená, vše fungovalo bez problémů. Po razantním zdražení a dohadování se s nimi, že mám smlouvu s fixací na 3 roky, což je vůbec nezajímá, smlouvu ruším a odcházím jinam.

 2. Zrušili mi tříletou fixaci necelé 2roky před jejím koncem a změnili tarif. Udělali to úplně všem svým zákazníkům s účinností od 25.10. 22. Plyn zdražili o 1000% a Elektřinu o 600%. Chtěli po mně zálohy na barák 23tis.měs. Odešel jsem jinam, bohužel ceny jsou teď vysoké všude, ale i tak se i podařilo vyjednat poloviční cenu než jakou po mě chtěla Lama. Jsou to šmejdi a podvodníci. Byl jsem u nich víc jak 7let, řádně jsem si zafixoval ještě před zdražením a stejně mi to bylo k ničemu. Teď kvůli ním budu platit o 9tis.měs víc než jsem platil do teď. LAmu už nikdy

 3. Jsou to šmejdi podepsali bez mýho svolení smlouvu podala jsem name Tresné oznámení na lámu teď mám akorát problém a dám to ksoudu

 4. K Lama Energy jsem se dostala přes „ergošmejdy“ České úspory s.r.o. a být jednatelem LAMY, byla by mi hamba získávat zákazníky tímto způsobem. Na svých stránkách se prezentují právě férovostí, opět lež. Lživými informace a pohádkami o nezávazném porovnání energií vylákají se zákazníka podepsání Plné moci. Tu Vám samozřejmě nedají v kopii a uzavřou díky ní smlouvu s již vybraným dodavatelem energií, který se třepe na nově získaného zákazníka. Tarif je výhodný pouze pro LAMA ENERGY. Pokud by se Vám u nového dodavatele nelíbilo, zaplatíte sankci 5000,- za každou vypovězenou komoditu. Doporučuji si tedy počkat na vyúčtování a pak Českým úsporám zaslat žádost o náhradu škody, kterou Vám závaznou přihláškou způsobili. Stojí tam totiž věta, která uvádí, že Vám mohou uzavřít takovou smlouvu s energiemi, pokud naznají, že to pro Vás bude výhodné a tak sami uznají jak to bylo výhodné a zaplatí odškodnění.

 5. Dobrý den špatná zkušenost vzala jsem si energii od nich velké zklamání mám jen energií plyn jsem vté době neměla ted chtějí pokutu za plyn který jsem od nich neodebírala v březnu jsem zaplatila pokutunve výši 5000 kč a po pul roce chtějí znovu a ještě vyhrožují 2 roky mám jinou smlouvu tak nějak nechápu co po mě chtějí jsou to podvodnící a vyděrači že se opravdu nestydí šmejdi

  • přesto že zaplatíte pokutu5000 každý pul rok jí chtějí znovu poslala jsem kopijí o zaplacení doporučeně nic od nich neberu pořád jen zaplatte jsou to šmejdi na entou

 6. Přes šmejda z kdojelevnější.cz nebo také České úspory jsem, výslovně, chtěl jen nezávaznou nabídku ceny energie. Prej jen proti podpisu. Ten podpis byla plná moc , což jsem si nevšimnul.. Z ničeho nic mi po pár týdnech přišla výpověď současného dodavatele energie. Vítězem na energetické burze se stala LAMA energy. Firma LAMA mi zajistila tak skvělej přechod že, mi rozmrzly mrazáky a jsem tři týdny bez proudu a bez elektroměru. Problémy a to jsem ještě neodebral ani volt. Moc toho lituji. Podle technika energetických sítí, ruce pryč od těhle moravských dodavatelů.

 7. Co cekat od agenta vyse uvedene spolecnosti , jenz voni marihuanou a sype na vas vodopad polopravd ,které jsou obaleny balickem pokud v neuveritelnych vysich pokud porusite jejich smlouvu . Podomni prodejci – varuji před nemá – nepoustet do domu ci bytu . Radim ,prectete si veskere recenze na toto téma nez udelate chybu

 8. Dobrý den, komentář Jirky je velmi výstižný. Prodlouží vám smlouvu aniž o tom víte.
  Vyhrožují pokutou, na kterou nemají nárok. Naprosto nedoporučuji.

 9. Lama energy jako dodavatel jestli to pujde tak určitě nebrat .!!! Prodlouží vam smlouvu ani o tom nevite . Odejit je velice složité za každou cenu chcou aby jste platili pokutu aby měli penize jsou to šmejdi….!!!!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo