Lama energy a.s. recenze

1
Aktualizováno

Vybrat vhodného dodavatele energie (a nemusí to být hned Lama Energy), to může být někdy pěkný oříšek. Své o tom ví desítky tisíc českých zákazníků, kteří se ročně odhodlávají ke složité a administrativně komplikovanému kroku – změnu dodavatele.

lama-energy-zkusenostiPodle výpočtů nejrůznějších odborníků se tak dá ušetřit až pěkných pár tisíc korun ročně. Na druhou stranu, kontrolovat neustále své účty za elektřinu a plyn a pokoušet se vysledovat, jakým způsobem by bylo možné výslednou částku o něco snížit, to se jistě nikomu příliš nechce.

Takže za ideální řešení považujeme stav, kdy nemusíme nic řešit a můžeme se spolehnout na to, že náš dodavatel nám poskytuje ty nejvýhodnější služby a ceny.

V posledních letech se na trhu objevili noví, alternativní dodavatelé elektřiny a plynu, kteří přicházejí se zajímavými a
lákavými nabídkami, na které slyší stále více nerozhodných zákazníků.

Jedním z nich je Lama Energy Group a.s., renomovaný dodavatel s vlastní těžbou plynu v České republice a garancí nižší ceny než dominantní dodavatelé.

Klienty Lama Energy jsou v současné době kromě domácností i firmy, instituce nebo města – což samo o sobě slouží jako důkaz, že se jedná o spolehlivý a solidní podnik. Pojďme se podívat na některé zkušenosti, se kterými se na nejrůznějších webových portálech a diskuzích svěřili zákazníci.

Reference a zkušenosti klientů na Lama Energy a.s.

To hlavní, co se o Lama Energy dá říct (alespoň podle zkušeností jejích klientů) je, že je levná. Pro ty z nás, kteří to považují za hlavní kritérium při výběru dodavatele energie, taková informace postačí. Diskutující se pyšní částkami, které díky Lama Energy ušetřili a většinou se nejedná o zanedbatelné peníze.

Také si chválí jednání obchodních zástupců, kteří zprostředkovávají vyjednání smlouvy a slušné vystupování ze strany celé společnosti. Zkušenost s Lama Energy Group má nečekaně vysoký počet aktivních účastníků internetových debat a shodují se na tom, že se jedná o solidní společnost s dobrou nabídkou.

Nepřehlédněte:  xEnergie recenze

Další čtení:

https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/14761-lama-energy.html

Další recenze na dodavatele energií:

Máte s firmou Lama Energy osobní zkušenost? Přidejte vaše recenze a hodnocení dolů do diskuze, děkujeme.

Lama energy a.s. recenze
2.2 (44.44%) 9 hlasů
6 Comments
  1. Přes šmejda z kdojelevnější.cz nebo také České úspory jsem, výslovně, chtěl jen nezávaznou nabídku ceny energie. Prej jen proti podpisu. Ten podpis byla plná moc , což jsem si nevšimnul.. Z ničeho nic mi po pár týdnech přišla výpověď současného dodavatele energie. Vítězem na energetické burze se stala LAMA energy. Firma LAMA mi zajistila tak skvělej přechod že, mi rozmrzly mrazáky a jsem tři týdny bez proudu a bez elektroměru. Problémy a to jsem ještě neodebral ani volt. Moc toho lituji. Podle technika energetických sítí, ruce pryč od těhle moravských dodavatelů.

  2. Co cekat od agenta vyse uvedene spolecnosti , jenz voni marihuanou a sype na vas vodopad polopravd ,které jsou obaleny balickem pokud v neuveritelnych vysich pokud porusite jejich smlouvu . Podomni prodejci – varuji před nemá – nepoustet do domu ci bytu . Radim ,prectete si veskere recenze na toto téma nez udelate chybu

  3. Dobrý den, komentář Jirky je velmi výstižný. Prodlouží vám smlouvu aniž o tom víte.
    Vyhrožují pokutou, na kterou nemají nárok. Naprosto nedoporučuji.

  4. Lama energy jako dodavatel jestli to pujde tak určitě nebrat .!!! Prodlouží vam smlouvu ani o tom nevite . Odejit je velice složité za každou cenu chcou aby jste platili pokutu aby měli penize jsou to šmejdi….!!!!

Zanechte své hodnocení nebo dotaz

Register New Account
Obnovit heslo